HomeInformacjeKonkurs plastyczny Bam! i pękło

Konkurs plastyczny Bam! i pękło

Wystartował konkurs plastyczny zatytułowany BAM! I PĘKŁO, czyli emocje oczami dziecka. Konkurs skierowany jest dzieci w wieku od 5 do 9 lat z placówek edukacyjnych z Puław, Dęblina i okolic. Jak piszą organizatorzy jest to niepowtarzalna okazja, by mali artyści stali się prawdziwymi ilustratorami bajki, która już we wrześniu zostanie wydana.

Konkurs uzyskał patronat honorowy Urzędu Miasta Puławy oraz patronat merytoryczny Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Puławach. Celem tej akcji jak sie dowiadujemy jest sprowokowanie rozmów na temat każdych emocji – nawet tych wybuchowych – w placówkach oświatowych jak również w domu, tak by stały się rozpoznawalne i nazywane, a przede wszystkim akceptowane w trosce o prawidłowy rozwój emocjonalny dzieci.
Konkurs trwa do 4 czerwca 2018. A rozstrzygnięcie już 11 czerwca.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz