HomeSportXVII Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w szóstkach piłkarskich [VIDEO]

XVII Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w szóstkach piłkarskich [VIDEO]

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Puławach był gospodarzem 17. Mistrzostw Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych. Do Puław przyjechały drużyny z Kalet, Włocławka, Borowia, Rud a także Brzegu Dolnego. Dyrektor puławskiego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego po raz kolejny potwierdził, że sportowa rywalizacja zwłaszcza ta fair play to najlepszy sposób na wychowanie i resocjalizację.


Marek Kawalec – Dyrektor MOW Puławy

Na boisku Zespołu Szkół ogólnokształcących nr 1 im Komisji Edukacji Narodowej w Puławach rozegrano wszystkie pojedynki. Najlepiej wypadł zespół z Rud na podium znaleźli się jeszcze zawodnicy z Borowia oraz Włocławka Najlepszym zawodnikiem trenerzy poszczególnych drużyn uznali Sebastiana Przybyszewskiego z Borowia z najlepszym bramkarzem Adrian Kozłowski z Włocławka.

Królem strzelców 17. Mistrzostw Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych został Michał Małek z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rudach, który swoim przeciwnikom zaaplikował 6 bramek. Piłkarze z MOW Puławy okazali się wyjątkowo gościnni i zajęli w turnieju 6 lokatę.

Ostateczna klasyfikacja XVII „Mistrzostw Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w szóstkach piłkarskich na boiskach trawiastych”

I miejsce MOW – Rudy
II miejsce MOW Borowie
III miejsce MOW Włocławek
VI miejsce MOW Kalety
V miejsce MOW Brzeg Dolny
VI miejsce MOW Puławy

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz