HomeSportKolejny mecz Wisły o życie w Elblągu[VIDEO]

Kolejny mecz Wisły o życie w Elblągu[VIDEO]

Przed południem we wtorek piłkarze puławskiej Wisły wyjechali do Elbląga na mecz z tamtejszą Olimpią. Po raz szósty w historii obie drużyny powalczą o ligowe punkty. Wszystkie dotychczasowe mecze odbyły się na szczeblu drugoligowym. Oprócz meczu w rundzie jesiennej piłkarze spotykali się, w sezonach 2012/2013 i 2013/2014.

Lepszym bilansem może pochwalić się Olimpia, która w pięciu rozegranych meczach wygrywała dwukrotnie i trzy razy padł wynik remisowy.


Bohdan Bławacki – Trener Wisły Puławy

Szansa na 3 oczka nadarzy się w środowe popołudnie i miejmy nadzieje, że do Puław Wisła powróci z tarczą. Początek spotkania w środę 9 maja o 17:00 na stadionie Miejskim przy ulicy Agrykola  w Elblągu. Sędzią głównym będzie Szymon Lizak z Poznania. Przypomnijmy, że jesienią w Puławach padł bezbramkowy remis.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz