HomeInformacjeBiznes Lubelskie spotkanie z przedsiębiorcami [VIDEO]

Biznes Lubelskie spotkanie z przedsiębiorcami [VIDEO]

W Gościńcu nad Wisłą spotkali się lokalni przedsiębiorcy i samorządowcy z autorami projektu Biznes lubelskie jest to inicjatywa Samorządu Województwa Lubelskiego, której celem jest wzmocnienie obsługi eksporterów i inwestorów.

Do Puław przyjechali specjaliści z zakresu podatków a także specjaliści od motywacji w biznesie. Wygłoszone prelekcje dotyczyły tegorocznych zmian w przepisach. O tym, co przyniosą m.in modyfikacje Jednolitego Pliku Kontrolnego, CIT, VAT i RODO.


Przemysław Jagiełło – Lubelski Urząd Marszałkowski
Twórcy programu skierowali te spotkania do obecnych i przyszłych eksporterów z przedsiębiorstw z terenu województwa lubelskiego, szczególnie reprezentujących branże m.in. rolno-spożywczą, maszynową, drzewno-meblarską, medyczną, a także branże wskazane w Regionalnej Strategii Innowacji jako kluczowe. Programy te skierowane są także do jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz