HomeInformacjeTrophy Tour PGNiG Superligi w Puławach

Trophy Tour PGNiG Superligi w Puławach

Od środy w Puławach można oglądać okazały Puchar o który walczą zawodnicy PGNiG Superligi. Puchar przyjechał do naszego miasta w ramach akcji Trophy Tour PGNiG Superligi. Twórcy rozgrywek Superligi piki ręcznej chcieliby, aby każdy kibic tej dyscypliny sportu miał szansę sfotografować się z tym trofeum. Celem jest również promocja rozgrywek oraz Rundy Finałowej.

W Puławach kibice będą mogli zobaczyć trofeum w kilku miejscach. Przy okazji fani zespołu będą mogli spotkać się z zawodnikami pierwszego zespołu Azotów Puławy. Na początek puchar trafił do Grupy Azoty Puławy strategicznego sponsora puławskiego zespołu. Kolejnym miejscem gdzie to trofeum było eksponowane jest Szkoła Podstawowa nr 11, natomiast w piątek od południa puchar zostanie pokazany w zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2, w sobotę w hali MOSiR by w niedziele trafić do hotelu Izabella gdzie będzie można zrobić sobie zdjęcie i otrzymać autograf zawodników Azotów. Na koniec, to już w poniedziałek 30 kwietnia Puchar PGNiG Superligi zostanie wyeksponowany na Skwerze Niepodległości już ok godz. 10.00 również tam będzie można spotkać zawodników Azotów Puławy.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz