HomeInformacje4.Konkurs czytelniczy w ZSO nr 2 [VIDEO]

4.Konkurs czytelniczy w ZSO nr 2 [VIDEO]

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im F.D. Kniaźnina gościł w poniedziałek Uczestników 4. już konkursu czytelniczego. Gościem specjalnym imprezy był Robert Maciąg pisarz bloger i podróżnik, który m.in na rowerze przejechał Azję.

Anna Adamczyk – Organizator Konkursu nauczyciel ZSO nr 2 w Puławach

Wśród licealistów zwyciężyła Julia Górecka z III LO przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Puławach drugą i trzecią lokatę zajęli uczniowie z Liceum w Nałęczowie Michał Rejmak i Agata Dados. Wśród gimnazjalistów całe podium zajęli uczniowie z Gimnazjum przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 Wiktoria Wierak, Olga Banaś i Julia Semla. Konkurs wpisał się już na stałe do kalendarza imprez organizowanych w szkole i zyskuje sobie coraz większą popularność. dzieje się tak również za sprawą sponsorów, którzy coraz chętniej chcą wspierać tego typu przedsięwzięcia.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz