HomeSportNa inaugurację ligi musimy poczekać, mecz z ROW-em Rybnik odwołany [VIDEO]

Na inaugurację ligi musimy poczekać, mecz z ROW-em Rybnik odwołany [VIDEO]

Kolejny tydzień przyjdzie poczekać  zespołowi Wisły na inaugurację rundy wiosennej II ligi. Planowane na sobotę spotkanie z ROW-em 1946 Rybnik zostało odwołane ze względu na zły stan murawy.


Przeprowadzona szczegółowa ocena stanu technicznego murawy boiska wykazała, że z powodu występujących w Puławach silnych mrozów w ostatnich tygodniach (temperatury w nocy przekraczały -20 st. C) nastąpiło zmrożenie murawy wraz z podbudową i całym drenażem przekraczające 30 cm. Pomimo usunięcia zalegającego śniegu sytuacja się nie poprawiła, a nadal występujące w nocy przymrozki  sprawiają, że proces rozmarzania murawy jest bardzo utrudniony. Szczegółowe prognozy pogody wskazują, że pomimo dodatnich temperatur dziennych nie przekraczających 6 st. C w nocy temperatury tę będą spadały poniżej 0 st. C. W piątek przewidywane są również opady deszczu.

Stan murawy 8 marca 2018

Klub poinformował, że zakupione bilety na to spotkanie zachowują swoją ważność i będą mogły być wykorzystane w nowym terminie, o którym poinformujemy niezwłocznie po uzyskaniu informacji z Polskiego Związku Piłki Nożnej. Można tez bilet zwrócić w siedzibie Klubu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz