HomeInformacjeSłużby mundurowe razem o profilaktyce [VIDEO]

Służby mundurowe razem o profilaktyce [VIDEO]

Służby mundurowe oprócz ratowania ludzkiego życia prowadzą także akcje informacyjno profilaktyczne skierowane do społeczeństwa. W okresie zimowym działania informacyjne maja uzmysłowić jakie wielkie niebezpieczeństwo stanowią zamarznięte zbiorniki wodne.

We wtorek w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Puławach odbyła się wspólna konferencja podczas której funkcjonariusze Policji i Straży Pożarnej opowiedzieli o tym jak bezpiecznie zachowywać się na lodzie a także o tym jak należy postępować w sytuacjach kryzysowych. Wspólne spotkania z prasą, jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy maja stać się dobrą praktyką, będą miały za zadanie przekazywanie społeczności Puław najważniejszych informacji dotyczących bezpieczeństwa ale również tych, które pokazują spójność działania różnych na pierwszy rzut oka służb.


W imieniu Policji i Straży Pożarnej apelujemy o zdrowy rozsądek, i zastosowanie się do porad funkcjonariuszy podczas poruszania się w pobliżu zbiorników wodnych, które nawet w momencie pokrycia gruba warstwą lodu nie dają gwarancji bezpieczeństwa.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz