HomeInformacjeXVII Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich O Pierścień Księżnej Izabeli [FOTO]

XVII Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich O Pierścień Księżnej Izabeli [FOTO]

XVII Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich O Pierścień Księżnej Izabeli przeszedł do historii. W tym roku w na parkiecie hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach wystąpiło aż 135 par od sześciolatków po pary w kategorii wiekowej 40 +.

Przez sobotę i niedzielę swoje umiejętności prezentowali zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Znakomicie zaprezentowali się gospodarze czyli członkowie Zespołu Pieśni i Tańca “Powiśle”, którzy w kategorii „I c” zajęli całe podium Julia Łukanowska i Tomasz Maraszkiewicz zajęli pierwsze miejsce tuż za nimi uplasowali się Maria Szlendak i Hubert Grobel a na najniższym stopniu podium stanęli Patrycja Czerpak i Jakub Bednarczyk. W innych kategoriach również nie było najgorzej. W kategorii „II” Szymon Sykut i Katarzyna Kopeć również z Powiśla zajęli piątą lokatę. W kategorii “III a” miejsce pierwsze zajęła para młodych tancerzy – Krzysztof Jakubczyk i Julia Surdacka. Piąte miejsce w kategorii „III c” zajęli Bartłomiej Gutkowski i Kamila Kaszubska to również wychowankowie Zespołu Pieśni i Tańca „Powiśle”.  Na takiej samej pozycji tyle, ze w kategorii „IV B” zakończyli swoje zmagania w turnieju Kacper Cholewa i Dominika Baryłka a w kategorii „II A” czwarta pozycję zajęła para Szymon Piskorek i Gabriela Mosińska, która nieznacznie przegrała ze swoimi kolegami z zespołu „Powiśle” Michałem Kuagą i Anielą Kapłon, którzy uplasowali się na najniższym stopniu podium w tej kategorii. Warto przypomnieć, że impreza od początku swojego istnienia jest wspierana przez Miasto Puławy i coraz szersze grono sponsorów.

foto: POK Dom Chemika

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz