HomeInformacjeNowe otwarcie działu kuchnie w Leroy Merlin w Puławach [FOTO]

Nowe otwarcie działu kuchnie w Leroy Merlin w Puławach [FOTO]

Na klientów czekają wyjątkowe aranżacje kuchenne oraz gotowanie ze znaną z popularnego programu kulinarnego Grażyną Kuroń.

Huczne otwarcie działu kuchnie, które w puławskim Leroy Merlin będzie miało miejsce 10 marca to dla klientów jeszcze większy wybór spośród nowoczesnych aranżacji kuchennych. – „Każda z naszych kuchni powstała przy udziale projektantów, którzy dopasowali paletę kolorów i faktury materiałów tak, aby tworzyły wyjątkowe wnętrza. Kuchnia dla wielu z nas jest sercem domu, dlatego tak ważne jest żebyśmy czuli się w niej dobrze i swobodnie.” powiedziała Marta Bugno, dyrektor sklepu.
Zespół pracowników z Leroy Merlin w Puławach jest gotowy, żeby doradzać i pomagać klientom w poszukiwaniach kuchni marzeń. Na wielkie otwarcie działu kuchni oprócz bogatej oferty przygotowane zostały również specjalne atrakcje. W godzinach od 13:00 do 16:00 w sklepie przy ulicy Dęblińskiej 20 a w Puławach klienci będą mogli poczuć zapach i smak gotowanych przez Grażynę Kuroń potraw. Znana z popularnego programu kulinarnego gwiazda przygotuje dania nowoczesnej kuchni polskiej. Dodatkowo na co dzień na zainteresowanych remontem kuchni w sklepie Leroy Merlin czekają doradcy klienta – projektanci, którzy przygotowują projekty kuchni dopasowane do indywidualnych przestrzeni.
– „Zapraszam wszystkich, którzy szukają inspiracji 10 marca na wielkie otwarcie działu kuchnie w naszym sklepie. Jesteśmy gotowi na zrealizowanie kuchni marzeń od A do Z. Zaczynając od projektu poprzez blaty, szafki, okapy, zlewozmywaki po produkty komplementarne i dekoracyjne. Do zobaczenia!” dodała Marta Bugno.

foto: Leroy Merlin

artykuł sponsorowany – powstał przy współpracy LM

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz