HomeSportWisła pokonuje Siarkę Tarnobrzeg w sparingu 4:1 (2:0) [VIDEO, BRAMKI]

Wisła pokonuje Siarkę Tarnobrzeg w sparingu 4:1 (2:0) [VIDEO, BRAMKI]

Piłkarze drugoligowej Wisły Puławy mieli w ostatnią sobotę rozpocząć rundę wiosenną. Mroźna aura w całej Polsce sprawiła, że wszystkie spotkania zostały przełożone. Podopieczni Bohdana Bławackiego by zachować rytm meczowy przed własną publicznością zmierzyli się kontrolnie z Siarką Tarnobrzeg.

Mecz rozpoczęli bardzo dobrze puławianie. Już w 15 minucie meczu Alen Ploj po raz pierwszy umieścił piłkę w bramce Krystiana Krupy jeszcze wtedy prawdopodobnie nie przypuszczał, że w sobotę ustrzeli hat-tricka. 26-letni Słoweniec jeszcze dwa razy pokonywał bramkarza gości w 17 i 68 minucie. Po zmianie stron w 58 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony znakomitym strzałem popisał się nominalny obrońca gości Piotr Witesik. Tuż zza szesnastki bezpośrednim uderzeniem z woleja pokonał Sebastiana Madejskiego. Swoje sytuację mieli jeszcze Tomasz Sedlewski Jakub Smektała i Robert Hirsz jednak bramki zdobywał Alen Ploj. Tuz przed końcem meczu znakomite dogranie z lewej strony Niklasa Zulciaka wykończył z najbliższej odległości Dawid Chudyba.

Chwilę potem sędzia zakończył spotkanie.

Wisła Puławy-Siarka Tarnobrzeg 4:1 (2:0)

Wisła: Madejski – Żemło (46 Sulkowski), Poznański, Pielach, Maksymiuk (56 Chudyba), Popiołek, Kobiałka (46 Patejuk), Meschia (46 Hirsz), Smektała (55 Zmorzyński), Sedlewski, Ploj

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz