HomeInformacjePuławskie podstawówki zapraszają

Puławskie podstawówki zapraszają

1 marca rozpocznie się rekrutacja do klas 1. i 7. w szkołach podstawowych. By zaprosić nowych uczniów w swoje progi, puławskie szkoły organizują dni otwarte i spotkania informacyjne dla rodziców.

Będzie można przyjść obejrzeć budynek, zapoznać się z ofertą, nauczycielami i wybrać jak najlepszą szkołę dla swojego dziecka.  W najbliższych dniach na dni otwarte zapraszają: 28 lutego – Szkoła Podstawowa nr 3, 2 marca – Szkoła Podstawowa nr 6, 2 i 6 marca Szkoła – Podstawowa nr 1, 3 marca – Szkoła Podstawowa nr 9, 7 marca Szkoła Podstawowa nr 11, a piątka zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie 10 marca. Wybór odpowiedniej szkoły to niezwykle ważna decyzja, którą muszą podjąć rodzice przed rozpoczęciem nauki dziecka. Na jej podjecie rodzice i opiekunowie mają czas do 31 marca, wtedy upływa termin składania wniosków o przyjęcie dziecka do szkoły.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz