HomeFotorelacjeDwa mecze dwa zwycięstwa Wisły tuż przed ligą [FOTO]

Dwa mecze dwa zwycięstwa Wisły tuż przed ligą [FOTO]

Podopieczni Bohdana Bławackiego zagrali w sobotę dwa mecze kontrolne z FK Gorodeya i Energią Kozienice w pierwszym meczu rozgrywanym w samo południe na bocznym boisku stadionu MOSiR spotkali się z 9 drużyną białoruskiej ekstraklasy FK Gorodeya.

Po dobrym spotkaniu obfitującym w wiele akcji bramkowych z obu stron ale i dobrej kombinacyjnej grze obu drużyn puławianie okazali się lepsi od gości i po bramkach Mateusza Pielacha i Roberta Hirsza pokonali Białorusinów 2:0. Trener Bohdan Bławacki był zadowolony ze spotkania zwrócił uwagę na dużą konsekwencję w grze swojego zespołu i przestrzegania założeń taktycznych, pomimo kilku zmian w drugiej części spotkania zmiennicy nie popełnili poważniejszych błędów. Bramek co prawda nie zdobyli, ale utrzymali czyste konto jeśli chodzi o stracone bramki. W drugim sobotnim spotkaniu Wisła zanotowała drugą wygraną. Tym razem zespół trenera Bohdana Bławackiego pokonał IV ligową Energię Kozienice 2:1. Bramki dla puławian zdobyli Sebastian Murawski i Krystian Żelisko.

Wisła Puławy – FK Gorodeya 2:0 (2:0)
Mateusz Pielach 30, Robert Hirsz 43

Wisła: Madejski, Zolech – Żemło, Pielach,Sulkowski, Poznański, Maksymiuk, Kobiałka, Sedlewski, Zmorzyński, Meskhia, Brzeski, Smektała, Hirsz, Żelisko

Wisła Puławy – Energia Kozienice 2:1 (2:0)
Sebastian Murawski 27, Krystian Żelisko 29

Wisła: Zolech, zaw.testowany, Murawski, Sulkowski, Bernat, Dębowski, Kusal, Szczotka, Litwniuk, Brzeski, Chudyba, Szymankiewicz, Zmorzyński, Pożak, Żelisko, Sadura

Wisła – FK Gorodeya,  foto: Marcin Szeląg

Wisła – Energia Kozienice, foto: Marcin Szeląg

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz