HomeInformacjeSzósta akcja krwiodawstwa w Zespole Szkół nr 3 w Puławach

Szósta akcja krwiodawstwa w Zespole Szkół nr 3 w Puławach

Zespół Szkół nr 3 będzie już po raz szósty gościł honorowych dawców krwi z puławskich służb mundurowych. Tradycyjnie już 14 lutego w dzień walentynek funkcjonariusze Policji, strażacy,przedstawiciele wojska a także uczniowie klas mundurowych ZS nr 3 oddadzą krew.

Do szkoły przyjadą pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Lublina, którzy przygotują profesjonalną salę poboru krwi. Każda tego typu akcja pozwala na zbiórkę od kilku do kilkunastu litrów tego najcenniejszego z leków. Pobieranie krwi rozpocznie się ok. 9.30 w środę 14 lutego. Tego dnia każdy dorosły mieszkaniec naszego miasta, który wyrazi taką chęć będzie mógł oddać krew właśnie w szpulkach.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz