HomeInformacjeCo dalej z budową hali sportowej ? Wszystkie oferty znacznie przekroczyły budżet inwestycji

Co dalej z budową hali sportowej ? Wszystkie oferty znacznie przekroczyły budżet inwestycji

We wtorek Komisja przetargowa przedstawiła informacje z otwarcia ofert w postępowaniu, które ma wyłonić wykonawcę “Budowy Hali widowiskowo-sportowej w Puławach”. Wpłynęły 4 oferty. Niestety każda z nich znacznie przewyższała zaplanowane na budowę tego obiektu środki, i nie jest to różnica 1 mln zł tak jak w przypadku przebudowy Domu Chemika.

Najniższa oferta złożona przez firmę Rosa z Radomia przekroczyła zaplanowany budżet inwestycji o prawie 27 mln zł a najwyższa, którą przygotowało konsorcjum Energopol Szczecin S.A. UNIBEP S.A. z Bielska Podlaskiego opiewała na kwotę 117.607.368,81 zł oznacza to, że koszt oferty przewyższył zaplanowany budżet inwestycji o niemal 65 mln zł. Samorząd ma twardy orzech do zgryzienia biorąc pod uwagę już pozyskane środki m.in z Ministerstwa Sportu. Prawdopodobnie już w środę zbierze się Komisja Gospodarki i Komisja Sportu Rady Miasta Puławy. Co dalej z budową hali okaże się już niebawem.

Raport komisji przetargowej KLIKNIJ

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz