HomeWasze LPUKing’s Free na Młodzieżowej Scenie Muzycznej MDK

King’s Free na Młodzieżowej Scenie Muzycznej MDK

W piątkowe popołudnie w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach, na nowo otwartej Scenie Muzycznej zaprezentował się grający post modernistycznego punka zespół King’s Free.

„Bas, bas i więcej basu. A do tego łomot garów i łabędzi śpiew. Trochę Hollywood ‘u, trochę noise’u, trochę szaleństwa. O gatunku mowy nie ma – chyba, że ktoś wie, co to jest „post modern rock”. Inspiracje czerpane zewsząd, najbardziej z samych siebie. Koncertów nie było dużo, więc muza pachnie więc jeszcze dziewictwem”- mówi Mikołaj Bajew basista KIG’S Free. Przypomnijmy, że do tej pory na scenie Młodzieżowego Domu kultury wystąpili dotychczas Tomasz Budzyński, Zahlada i Klezmer Trio Band. Na Muzycznej Scenie Młodych wystąpili The Dark Stones i A Touching Display. Tym razem mieliśmy możliwość usłyszeć zespół Kings’Free.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz