HomeSportDziewczyny z Janowca najlepsze w turnieju piłki nożnej (FOTO)

Dziewczyny z Janowca najlepsze w turnieju piłki nożnej (FOTO)

Siedem zespołów wzięło udział w drugim halowym turnieju piłki nożnej dziewcząt o Puchar Dyrektora IV Liceum Ogólnokształcącego w Puławach. Hala Zespołu Szkól Technicznych była areną zmagań żeńskich drużyn futbolowych.

Do Puław przyjechały zawodniczki z Opola, Baranowa, Końskowoli a także gospodynie z Puław. Każda z drużyn w sobotę rozegrała po 6 meczów. Najlepiej w trakcie turnieju wypadły piłkarki z Janowca. Gimnazjalistki z tej miejscowości wygrały prawie wszystkie spotkania tylko raz zremisowały. Druga lokata w turnieju przypadła pierwszemu zespołowi z Opola Lubelskiego a trzecie miejsce zajęły zawodniczki z Gimnazjum w Baranowie. Tradycyjnie podczas turnieju wręczono nagrody indywidualne. Najwięcej trafień do bramki przeciwniczek zaliczyła Aleksandra Błaszczak z Opola aż sześć razy podczas turnieju bramkarki kapitulowały po strzałach tej zawodniczki. Najlepiej w turnieju broniła Diana Ircha z Baranowa, natomiast najlepszą zawodniczką całego turnieju wybrano Edytę Byzdrę ze zwycięskiej drużyny z Janowca.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz