HomeSportW Turnieju o Puchar Prezesa KS Powiślak Końskowola najlepsze Orlęta Łuków

W Turnieju o Puchar Prezesa KS Powiślak Końskowola najlepsze Orlęta Łuków

Dziesięć zespołów chłopców z rocznika 2006 i młodszych wzięło udział w Noworocznym Turnieju o Puchar Prezesa Klubu Sportowego “Powiślak” Końskowola pod Honorowym patronatem Starosty Puławskiego. Impreza odbyła się w ub. sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach.

Na parkiecie zobaczyliśmy m.in dwie drużyny „Powiślaka”, zespół Wisły Puławy a także drużyny Sygnału Lublin, Orląt Łuków, Świtu Ćmielów, Ruchu Ryki i Zawiszy Garbów. Ostatecznie po wielu zaciętych spotkaniach Puchar Prezesa “Powiślaka” powędrował do Łukowa, bo właśnie drużyna Orląt okazała się najlepsza w turnieju. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna puławskiej Wisły a na najniższym stopniu podium stanęli młodzi piłkarze Sygnału Lublin. Tradycyjnie podczas turniejów wręczone zostały nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem Noworocznego Turnieju został Maks Mućko z Orląt Łuków, który 9 razy trafiał do bramki przeciwników, najlepszym bramkarzem został Damian Woch z drugiego zespołu Powiślaka Końskowola a za najlepszego zawodnika turnieju trenerzy uznali Tymoteusza Łącznego z Wisły Puławy.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz