HomeInformacjeFerie w Osiedlowych Domach Kultury Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej (VIDEO)

Ferie w Osiedlowych Domach Kultury Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej (VIDEO)

Wielu uczniów puławskich szkół spędzi ferie w mieście. Zgodnie z harmonogramem początek przerwy zimowej dla uczniów z województwa lubelskiego przypada na 29 stycznia i potrwa do 11 lutego. Wśród wielu ofert spędzenia wolnego czasu, które już teraz zaczynają się pojawiać znalazły się propozycje Osiedlowych Domów Kultury Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Niektóre z nich tak jak “Amik” przy ul. Skłodowskiej organizują półkolonie i zimowiska.


Beata Biaduń-Sierocka – Kierownik Osiedlowego Domu Kultury PSM “Amik”

Pozostałe Osiedlowe Domy Kultury PSM przy ul. Lubelskiej a także w przy ul. Eustachiewicza będą przez całe ferie dostępne dla dzieci, które już korzystają z ich oferty i dla tych, które pierwszy raz będą miały okazję z niej skorzystać. Przypomnijmy, ze placówki kulturalne działające przy Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przez cały rok dostarczają mieszkańcom różnego rodzaju aktywności dla praktycznie wszystkich grup wiekowych.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz