HomeSportKolejny transfer Wisły – Michał Kobiałka w Puławach. B. Bławacki wszyscy zrealizowali plany treningowe. (VIDEO)

Kolejny transfer Wisły – Michał Kobiałka w Puławach. B. Bławacki wszyscy zrealizowali plany treningowe. (VIDEO)

Pierwszy zespół puławskiej Wisły rozpoczął okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2017/2018. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 29 zawodników, wśród których znaleźli się już zakontraktowani Piotr Zmorzyński i Michał Kobiałka.

W treningu wzięli udział także nowi zawodnicy pomocnik Michał Kobiałka z Chełmianki Chełm i bramkarz Wiktor Beśka z Mieszka Gniezno. Michał Kobiałka po Piotrze Zmorzyńskim jest drugim zawodnikiem, który zostanie w Puławach. Piłkarz związał się z klubem na zasadzie transferu definitywnego na 2,5 roku. W zajęciach nie uczestniczył Łukasz Skrzypek, który rozwiązał umowę z klubem za porozumieniem stron. Na środowych zajęciach nie pojawili się również Nazar Penkovets, Adrian Dudkowski i Jakub Smektała. Pierwszy nosi się z zamiarem kontynuowania kariery za granicą, Adrian Dudkowski miał zajęcia na uczelni, a Jakuba Smektałę zatrzymały sprawy rodzinne. Do grona trenujących dołączyli Dawid Chudyba i Łukasz Dębowski z drugiej drużyny Wisły.

(VIDEO)- wypowiedzi: Bohdan Bławacki, Sylwester Patejuk, Piotr Zmorzyński

Wiślacy pierwszy mecz ligowy rozegrają na początku marca, a najbliższy test podopiecznych Bohdana Bławackiego już 24 stycznia, kiedy to do Puław przyjadą Orlęta Radzyń Podlaski.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz