HomeSportCel – wygrać jak najwięcej meczów, Wisła rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej

Cel – wygrać jak najwięcej meczów, Wisła rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej

Pierwszy zespół Wisły Puławy rozpoczął okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2017/2018. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 29 zawodników, wśród których znalazł się już zakontraktowany Piotr Zmorzyński. W treningu wzięli udział także pomocnik Michał Kobiałka z Chełmianki Chełm i bramkarz Wiktor Beśka z Mieszka Gniezno. W zajęciach nie uczestniczył Łukasz Skrzypek, który rozwiązał umowę z klubem za porozumieniem stron.

Na środowych zajęciach nie pojawili się również Nazar Penkovets, Adrian Dudkowski i Jakub Smektała. Pierwszy nosi się z zamiarem kontynuowania kariery za granicą, Dudkowski miał zajęcia na uczelni, a Smektałę zatrzymały sprawy rodzinne. Do grona trenujących dołączyli Dawid Chudyba i Łukasz Dębowski z drugiej drużyny Wisły.

– Czeka na okres ciężkiej i wytężonej pracy. Przed nami runda wiosenna, która będzie dla nas bardzo ciężka i w której będziemy chcieli zrealizować cel jakim jest zwycięstwo jak największej liczby spotkań – wyjaśnia trener Bławacki.

Wiślacy pierwszy mecz ligowy rozegrają na początku marca, a najbliższy test podopiecznych Bogdana Bławackiego już 24 stycznia, kiedy to do Puław przyjadą Orlęta Radzyń Podlaski.

foto: W. Antosz KS “Wisła” Puławy

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz