HomeSportWisła rozpoczęła przygotowania do sezonu – pierwsze wzmocnienie składu

Wisła rozpoczęła przygotowania do sezonu – pierwsze wzmocnienie składu

Drużyna Wisły po okresie urlopowym w środę rozpoczęła okres przygotowawczy do rundy rewanżowej II ligi a już w klubie pojawił się pierwszy nowy nabytek w tym okienku transferowym. Do zespołu Bohdana Bławackiego na zasadzie transferu definitywnego dołączył 23- letni pomocnik Piotr Zmorzyński.

Zaraz po prezentacji jak sam powiedział ma nadzieję, że w Puławach będzie mógł rozwinąć się jeszcze bardziej. Piotr Zmorzyński to bardzo ambitny i pracowity człowiek tak oceniają go trenerzy z Orląt Radzyń Podlaski skąd trafił do Wisły. Wychowanek klubu z Radzynia Podlaskiego rozegrał 192 spotkania na poziomie III ligi i strzelił w nich 24 bramki, jest pierwszym zimowym wzmocnieniem zespołu Wisły.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz