HomeSportVladislav Ostroushko w Azotach Puławy

Vladislav Ostroushko w Azotach Puławy

Znakomita wiadomość dla kibiców Azotów-Puławy. jak informują służby prasowe klubu. Azoty – Puławy rozpoczną rok od wzmocnienia składu. Umowę z puławskim klubem podpisał rozgrywający z Ukrainy, reprezentujący ostatnio barwy szwajcarskiego uczestnika Ligi Mistrzów Schaffhausen, Vladislav Ostroushko.

Ukrainiec ma być wzmocnieniem lewego rozegrania, gdzie o miejsce w składzie będzie rywalizował z Nikolą Prce i Pawłem Podsiadło. Ostroushko ma 31-lat, i mierzy 202 cm wzrostu. Ukrainiec ma bogate doświadczenia w grze w europejskich pucharach – w swojej karierze reprezentował barwy m.in. grających w Lidze Mistrzów ZTR-u i Motoru Zaporoże, a także Dinama Mińsk, SKA St. Petersburg, HCM Baia Mare i Mieshkova Brześć. Ostatnio reprezentował barwy szwajcarskiego Schaffhausen, gdzie grał w drużynie z byłym zawodnikiem Azotów-Puławy – Michałem Szybą.

foto internet: sport-ekspress.ua

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz