HomeInformacje26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę (VIDEO)

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę (VIDEO)

830 mln złotych tyle pieniędzy przez 25 finałów zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego finału należy przypuszczać, że suma ta zwiększy się zdecydowanie. 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystartuje już w najbliższą niedzielę. W tym roku po kilku latach przerwy sztab akcji w Puławach zorganizowali ponownie harcerze z puławskiego hufca ZHP.

Jak co roku podczas finału nie zabraknie imprez podczas których zbierane będą pieniądze. Na ulicach miasta pojawi się 86 wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami i serduszkami, które wzorem ostatnich 25 lat będą rozdawane darczyńcom.

Marta Grykałowska – Szefowa puławskiego Sztabu WOŚP

Warto dodać, że tegoroczny 26 Finał akcji poświęcony jest wyrównaniu szans w leczeniu noworodków. Podobnie jak w latach ubiegłych do puławskiego sztabu swoje datki dołożą mieszkańcy Wysokiego Koła, oraz Końskowoli, w obu tych miejscowościach odbędą się imprezy orkiestrowe. Przypomnijmy, że w styczniu ub. roku puławianie zebrali blisko 90 tyś. złotych.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz