HomeInformacjeW Puławach klauzula opt-out nie groźna ? (VIDEO)

W Puławach klauzula opt-out nie groźna ? (VIDEO)

Za dwa góra trzy tygodnie w szpitalach może zabraknąć lekarzy bija na alarm protestujący w całym kraju lekarze. winą za tę sytuację lekarze obarczają resort zdrowia. Medycy w kraju masowo wypowiadają umowy opt-out.

Przypomnijmy, że klauzula opt-out jest pisemnym oświadczeniem pracownika dyżurującego najczęściej dotyczy to lekarza o wyrażeniu zgody na pracę w wymiarze przekraczającym przeciętnie 48 godzin na tydzień w przyjętym okresie rozliczeniowym. Czy puławianie mają się czego obawiać ? Czy wzorem niektórych placówek medycznych w kraju mogą nie otrzymać pomocy lekarskiej ?

Pacjenci mogą być spokojni puławski Szpital Specjalistyczny jest postrzegany coraz lepiej jest dobra i przyjazna atmosfera, do tej pory jeszcze żaden lekarz nie wypowiedział umowy powiedział nam Piotr Rybak – dyrektor puławskiego ZOZ-u.

Piotr Rybak – Dyrektor SPZOZ w Puławach

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz