HomeInformacjePolicjanci powstrzymali samobójcę w budynku przy Wojska Polskiego (VIDEO)

Policjanci powstrzymali samobójcę w budynku przy Wojska Polskiego (VIDEO)

Tuż po 12.00 w środę wszystkie służby zostały postawione na nogi informacją, że w oknie na najwyższym piętrze budynku przy ul. Wojska Polskiego 23 stoi młody mężczyzna i grozi skokiem. Zablokowane dojście do budynku tzw. skokochron przed klatką schodową oraz pojazdy policyjne, strażackie i ambulans w takich okolicznościach rozgrywał się ten dramat.

Przez kilkadziesiąt minut policyjni negocjatorzy próbowali przekonać niedoszłego samobójcę do rezygnacji ze swojego zamiaru. Mężczyzna co chwilę pojawiał się na krawędzi okna mocno gestykulując i za chwile znikał. Nie wiemy jakie argumenty zadecydowały o tym, że mężczyzna zdecydował się na zejście z okna i oddanie się w ręce policjantów.


 

Policjanci prowadzą postępowanie, które ma doprowadzić do wyjaśnienia przyczyny zachowania desperata. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu prawdopodobnie ten sam mężczyzna próbował wyskoczyć z okna tego samego budynku tyle, że z siódmego piętra.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz