HomeInformacjeZ prezentami do Domu Dziecka

Z prezentami do Domu Dziecka

Sporą niespodziankę zrobili wychowankom puławskiego Domu Dziecka miłośnicy samochodów marki BMW zrzeszeni w klubie BMW LPU.

Do rąk wychowanków, którzy okres świąt będą spędzali w Domu Dziecka trafiły paczki, w których znalazły się słodycze, artykuły szkolne a także chemia codziennego użytku, kosmetyki, a nawet biżuteria dla dziewczynek. Do paczek dla chłopców klubowicze z BMW LPU dołożyli m.in drobny sprzęt elektroniczny. Pomysłodawcy tej akcji zarazili swoim pomysłem także inne osoby, do paczek dołożyli się  znajomi i przyjaciele członków klubu. Na dzieciaki, które wrócą po świętach do placówki będą również czekały niespodzianki. W dwóch dużych paczkach znalazła się m.in żywność, słodycze, artykuły chemiczne. Dodatkowo dzieciaki będą mogły skorzystać z uprzejmości kilku sponsorów: “Garu”- oferujące zapiekanki, “Kebab u Szwagra”, a także Pizzeria “Czarny Piotruś” ufundowali vouchery na swoje produkty dla dzieciaków z Domu Dziecka. Gry edukacyjne, które znalazły się pośród upominków dla wychowanków ufundował Sklep “Szkrab”.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz