HomeInformacjeTwórcy ludowi zapraszają na kiermasz świąteczny (VIDEO)

Twórcy ludowi zapraszają na kiermasz świąteczny (VIDEO)

Powoli zaczynamy odczuwać magiczny czas świąt. Tradycyjnie w Puławskim Ośrodku Kultury Dom Chemika rozpoczął się świąteczny kiermasz zorganizowany przez Klub Twórców Ludowych działających przy POK Dom Chemika.

Na kolorowych stoiskach można spotkać m.in figurki aniołów, figurki Mikołajów, bombki, wyroby kowalstwa artystycznego a także karty świąteczne i stroiki. To tylko niektóre pozycje z ogromnego asortymentu prezentowanych a zarazem przeznaczonych do sprzedaży ozdób i elementów świątecznego wystroju.


Agnieszka Kawka – instruktor w POK „Dom Chemika”

Przypomnijmy, że twórcy ludowi będą prezentowali i sprzedawali swoje wyroby w Domu Chemika, następnie w Galerii Zielonej by na końcu przenieść się do siedziby puławskiego Oddziału Centralnej Biblioteki Rolniczej w Pałacu Czartoryskich.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz