HomeInformacjeRadny Artur K. zatrzymany przez policję (VIDEO)

Radny Artur K. zatrzymany przez policję (VIDEO)

Piątkowe zdarzenie to prawdopodobnie koniec kariery dobrze zapowiadającego się lokalnego polityka PiS. Radny puławskiej Rady Miasta Artur K. został zatrzymany w nocy z czwartku na piątek przez policję po tym jak prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

Rzecz miała miejsce na drodze nr 12 w Kurowie. Mężczyzna wyprzedzając inny samochód zjechał na przeciwległy pas ruchy stracił panowanie nad kierownicą i wpadł do przydrożnego rowu. Na szczęście w tej sytuacji nic poważnego kierowcy się nie stało. Policjanci zbadali Artura K. alkomatem okazało się, że miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie.

mł.asp. Ewa Rejn-Kozak – rzecznik prasowy puławskiej Policji
O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy pracodawcę radnego Artura K. posła Krzysztofa Szulowskiego, który powiedział nam, że to bardzo duży problem dla niego jak i dla samej partii. Na pewno zostaną podjęte radykalne kroki dotyczące zarówno stosunku pracy jak i przynależności do Prawa i Sprawiedliwości – dodał poseł Szulowski. To ogromne zaskoczenie komentowali tę sytuacje radni z innych ugrupowań.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz