HomeInformacjeDzień patrona w SP nr 3 (VIDEO)

Dzień patrona w SP nr 3 (VIDEO)

We wtorek uczniowie i nauczyciele ze szkoły podstawowej nr 3 świętowali dzień patrona, którym jest Jan Brzechwa polski poeta, autor wielu znanych bajek i wierszy dla dzieci a także satyrycznych tekstów dla dorosłych.

Dzień patrona to nie tylko show taneczno-teatralne, które stworzyli uczniowie Trójki. Przez kilka dni organizowane były różnego rodzaju imprezy i konkursy.

Katarzyna Gregorczyk – Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej SP nr 3

Już niemal tradycją stało się, że do obchodów dnia patrona angażowane są przedszkolaki z miejskich przedszkoli, które aktywnie uczestniczą w konkursach i organizowanych z tej okazji wydarzeniach. Jest to jak podkreślają organizatorzy znakomity sposób na zapoznanie dzieci z ofertą szkoły a także na jej promocje wśród rodziców, którzy stoją przed wyborem szkoły podstawowej dla swoich pociech.

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz