HomePOLECAMYAkademia Wspólnej Zabawy – Lampa origami, warsztaty z “Dobrze się składa”

Akademia Wspólnej Zabawy – Lampa origami, warsztaty z “Dobrze się składa”

W sobotę, 25 listopada odbędą się ostatnie w tym roku warsztaty z cyklu Akademia Wspólnej Zabawy. Tym razem będą to warsztaty nowoczesnego origami prowadzone przez Magdalenę Rukasz, twórczynię projektu Dobrze Się Składa. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 5 r. ż. wraz z rodzicami i opiekunami. Na warsztaty zaprasza Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” w godzinach od 10:00 do 13:00 do sali nr 12.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zapisy:

e-mail: tomasz.kitka@domchemika.pl lub tel. 81 458 67 40

Lampa z origami to ekologiczny design w najczystszej postaci! Warsztaty nowoczesnego origami poprowadzi Magdalena Rukasz, twórczyni projektu Dobrze Się Składa. Ta polska marka użytkowego origami łączy w swoich produktach estetyczną i intrygującą formę z nowoczesnym rękodziełem opartym na tradycyjnej sztuce składania papieru. Lampy Origami w całości powstaną z ekologicznych papierów pochodzących z recyklingu. Umiejętności zdobyte podczas wspólnej pracy pozwolą Wam na stworzenie papierowych dekoracji do Waszych wnętrz.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu Akademia Wspólnej Zabawy dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz