HomeSportMalwina Kopron – ambasadorem Fundacji Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa

Malwina Kopron – ambasadorem Fundacji Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa

We wtorek (7 bm) do grona Ambasadorów Fundacji Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa dołączyła polska lekkoatletka, puławianka – Malwina Kopron.

Ambasador Fundacji ma za zadanie wspierać Fundację w jej statutowych działaniach. Malwina od zawsze darzyła miłością zwierzęta, więc decyzja o pozostaniu Ambasadorem puławskiej Fundacji była dla niej prosta – bez zastanowienia powiedziała tak. Są już pierwsze plany współpracy, polegające na promocji kampanii adopcyjnej zwierząt ze schronisk, którą Fundacja planuje rozpocząć w pierwszej połowie nowego roku. Przypomnijmy, że zawodniczka AZS UMCS Lublin specjalizuje się w rzucie młotem. Malwina Kopron jest złotą medalistką Uniwersjady, oraz brązową medalistką Mistrzostw Świata w Londynie.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz