HomeInformacjeRazem koordynujmy cukrzycę – konferencja dla samorządowców w Puławach

Razem koordynujmy cukrzycę – konferencja dla samorządowców w Puławach

W ramach kampanii społecznej “Razem koordynujmy cukrzycę” Polskie Stowarzyszenie Diabetyków i Stowarzyszenie Edukacji diabetologicznej zorganizowało w Puławach spotkanie dla władz samorządowych województwa lubelskiego.

Konferencja odbyła się w środę w Centrum Integracyjno- Rehabilitacyjnym w Puławach. Podczas spotkania omówiono potrzeby pacjentów z cukrzycą a głównym celem przedsięwzięcia jest opracowanie programu przeciwdziałania powikłaniom cukrzycy. Organizatorzy kampanii “Razem koordynujmy cukrzycę” są przekonani, że wdrożenie kompleksowej interwencji edukacyjno-zdrowotnej pozwoli na poprawę zdrowia mieszkańców województwa lubelskiego. Spotkania z samorządowcami potrwają do końca listopada tego roku. Warto przypomnieć, że jeśli chodzi o leczenie cukrzycy województwo lubelskie zajmuje dopiero 16 miejsce w Polsce.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz