HomeSportMalwina Kopron spotkała się z młodzieżą i zarządem Grupy Azoty “Puławy” S.A.(VIDEO)

Malwina Kopron spotkała się z młodzieżą i zarządem Grupy Azoty “Puławy” S.A.(VIDEO)

W piątkowe przedpołudnie młodzież z puławskich szkół a także Zarząd Grupy „Azoty” Puławy wzięli udział w niepowtarzalnym spotkaniu z  brązową medalistką Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Londynie Malwiną Kopron oraz jej trenerem – prywatnie dziadkiem (przyp. red.) Witoldem Kopronem.

Spotkanie było okazją do podsumowania tegorocznego, wyjątkowo udanego sezonu naszej eksportowej lekkoatletki. Uczestnicy spotkania mogli obejrzeć  premierę reportażu telewizyjnego o tej utalentowanej zawodniczce, zrealizowanego przez redakcję sportową TV publicznej.

Był czas na pytania a także indywidualne rozmowy ze sportsmenką i jej trenerem, była też możliwość rozmowy z Malwiną, zrobienia sobie z nią pamiątkowego zdjęcia oraz otrzymania autografu.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz