HomeInformacjeZabójstwo ze szczególnym okrucieństwem w Kurowie (VIDEO)

Zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem w Kurowie (VIDEO)

Do brutalnego zabójstwa doszło w niedzielę w pobliskim Kurowie. Zmordowany został 32 letni mężczyzna mieszkaniec tej miejscowości. Sprawcą okazał się 36-letni Ukrainiec, który pracował dorywczo w jednym z gospodarstw rolnych.

Siergiej V. zadał swojej ofierze ponad 10 ciosów nożem po czym ukradł dokumenty i kartę płatniczą i wyruszył w podróż na Ukrainę. Policjantom udało się odnaleźć autobus, którym podróżował zabójca, został zatrzymany i dowieziony do aresztu w Puławach. – powiedziała nam mł. asp. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej Policji. 32-letni Grzegorz K., którego ciało znaleziono nieopodal bloków osiedla przy ul. Wojska Polskiego w Kurowie zmarł z powodu wykrwawienia.


Ewa Rejn- Kozak – Rzecznik prasowy KPP Puławy

32-latek był piłkarzem miejscowego klubu sportowego i znaną postacią w Kurowie. Przyczyną tej tragedii była kłótnia, prawdopodobnie poszło o dziewczynę w jednym z lokali. 36-letni Siergiej V. został aresztowany. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu czynów. Jak się  dowiedzieliśmy Ukrainiec rok wcześniej wyszedł z więzienia na Ukrainie po odbyciu kary 15 lat pozbawienia wolności za… zabójstwo. Zostały mu postawione zarzuty zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem za co grozi mu kara dożywotniego więzienia.

 

foto: Policja

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz