HomeInformacjeWnioski o nagrody Starosty Puławskiego tylko do 15 września

Wnioski o nagrody Starosty Puławskiego tylko do 15 września

Jeszcze tylko w piątek 15 (bm.) przyjmowane będą wnioski o przyznanie nagród Starosty Puławskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury. Nagrody te są przyznawane osobom fizycznym, osobom prawnym a także innym podmiotom.

Uprawnionymi do występowania z wnioskami o przyznanie nagród są: instytucje kultury, organizacje pozarządowe działające w sferze kultury, lub inne podmioty zajmujące się organizowaniem i prowadzeniem działalności kulturalnej. Mogą to być m.in. samorządy miast i gmin z terenu Powiatu Puławskiego, lub sam Starosta Puławski. Wnioski wg sformalizowanego uchwałą z 2014 roku druku należy składać w kancelarii lub pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Puławach. Przypomnijmy termin upływa w piątek 15 września.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz