HomeInformacjeSzlachetna Paczka rekrutuje wolontariuszy (VIDEO)

Szlachetna Paczka rekrutuje wolontariuszy (VIDEO)

Ruszyła kolejna edycja Szlachetnej Paczki znanego w całej Polsce projektu pomocowego. Szlachetna Paczka jak mówią organizatorzy dociera do prawdziwej biedy. Takiej, dla której kontakt z wolontariuszem i pomoc materialna staną się impulsem do zmiany.

Do Szlachetnej Paczki włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn. Celem projektu jak piszą organizatorzy o przedsięwzięciu jest mądra pomoc, czyli taka, która daje szansę na zmianę. Dlatego trafiają tutaj te rodziny, dla których kontakt z wolontariuszem oraz wsparcie materialne będą impulsem do zmiany. Zanim rodzina dostanie wsparcie jej sytuacja poddawana jest wszechstronnej analizie.

Karolina Brewczuk – Lider Szlachetnej Paczki w Puławach (o projekcie)

Żeby pomoc mogła dotrzeć do potrzebujących rodzin niezbędna jest pomoc wolontariuszy Szlachetna Paczka poszukuje takich osób, które zaangażują się w przedsięwzięcie.


Karolina Brewczuk – Lider Szlachetnej Paczki w Puławach (rekrutacja)

Akcję wspierają co roku znane postacie a finał Szlachetnej Paczki już od kilku lat to okres Świąt Bożego Narodzenia i pierwszych dni nowego roku. Co ważne paczkę może przygotować każdy wystarczy skontaktować się z wolontariuszem, który przekaże listę potrzeb dla konkretnej rodziny, zrealizować zakupy i przekazać do sztabu Szlachetnej Paczki a stamtąd paczka trafi już do rodziny, która została wybrana.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz