HomeSport4 miejsce Łukasza Kołodzieja kontuzja Łukasza Kuzioły w Mistrzostwach Małopolskiego TKKF

4 miejsce Łukasza Kołodzieja kontuzja Łukasza Kuzioły w Mistrzostwach Małopolskiego TKKF

Łukasz Kuzioła i Łukasz Kołodziej wzięli udział w XV Ogólnopolskich Mistrzostwach Małopolskiego TKKF w klasycznym wyciskaniu sztangi leżąc i w III trójboju siłowym klasycznym. Impreza rozegrana została w podkrakowskich Zielonkach.

Niestety nie wyszedł najlepiej występ Łukaszowi Kuziole, który w wyniku kontuzji odniesionej podczas rozgrzewki  nie wystąpił na podeście. Znakomicie natomiast zaprezentował się Łukasz Kołodziej, który zajął czwartą lokatę w rywalizacji atletów w połączonej bardzo szerokiej kategorii wagowej do 93 kg. Startujący zwykle wśród zawodników o 10 kg lżejszych musiał rywalizować z ciężarowcami, którzy już na starcie mieli przewagę masy nad puławianinem . Łukasz jednak nie pozwolił stawce na wiele i o mały włos nie znalazłby się na podium rywalizacji. 4 miejsce Łukasza Kołodzieja to bardzo dobry wynik w kontekście startu z cięższymi zawodnikami. Turniej był rozgrzewką przed zbliżającym się sezonem przygotowawczym.

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz