HomeInformacjePhoto day w Puławskim Ośrodku Kultury Dom Chemika (VIDEO)

Photo day w Puławskim Ośrodku Kultury Dom Chemika (VIDEO)

Otwieramy dla Was wszystkie drzwi tak pracownicy Puławskiego Ośrodka Kultury Dom Chemika promują „Photo Day”, który odbędzie się 9 września o godz. 16.00. Takie spotkanie z amatorami fotografii to okazja do tego by obejrzeć i sfotografować Puławski Ośrodek Kultury w miejscach niedostępnych na co dzień a wszystko to związane jest z modernizacją Domu Chemika, która ma rozpocząć się jeszcze w tym roku.


Podczas „Photo Day”, wszyscy chętni będą mogli zajrzeć z obiektywami w zakamarki, które zwykle są niedostępne m.in. pod scenę, na dach a także do kabiny projekcyjnej czy akustycznej.


Zbigniew Śliwiński – Dyrektor POK “Dom Chemika”

Organizatorzy dla uczestników „Photo Day”, przewidzieli niespodziankę, każdy kto wyśle co najmniej 3 zdjęcia z imprezy odpowiednim rozmiarze weźmie udział w losowaniu wejściówek na koncert legendarnego polskiego zespołu rockowego Oddział Zamknięty, który już niebawem odbędzie się w Puławach. Więcej szczegółów na stronie internetowej Domu Chemika. (TUTAJ) Warto się pospieszyć ponieważ ilość miejsc na to wydarzenie jest ograniczona.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz