HomeInformacjeCzołowe zderzenie na skrzyżowaniu Piaskowa- Piłsudskiego (FOTO, VIDEO)

Czołowe zderzenie na skrzyżowaniu Piaskowa- Piłsudskiego (FOTO, VIDEO)

Poszkodowane osoby i duże straty materialne to efekt środowego wypadku na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego Piaskowa i Czartoryskich. Do zdarzenia doszło późnym popołudniem. Kierująca Fordem Kuga z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn skręcając w lewo z kierunku od Góry Puławskiej w ul. Piaskową zderzyła się czołowo ze stojącym na czerwonym świetle i zamierzającym skręcić w ul. Piłsudskiego w kierunku centrum dostawczym Volkswagenem.

Uderzenie było tak silne, że furgonetka cofnęła się o całą swoją długość. Na szczęście nikt nie oczekiwał na zmianę świateł za tym pojazdem

 Ewa Rejn-Kozak – Rzecznik prasowy KPP Puławy

Policja prowadzi czynności, które mają wyjaśnić przyczyny tego dość nietypowego zdarzenia. Poszkodowana pasażerka Forda ze złamanymi zebrami została przewieziona do puławskiego szpitala.

foto: LPU24.pl

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz