HomeInformacjeWisła – Legia w Pucharze Polski – biletów brak (VIDEO)

Wisła – Legia w Pucharze Polski – biletów brak (VIDEO)

To jest niewątpliwie wydarzenie sezonu piłkarskiego w Puławach. Już we wtorek (8 bm.) na stadionie Miejskim w Puławach w ramach 1/16 rozgrywek Pucharu Polski na mecz z Wisłą przyjedzie Legia Warszawa. Spotkanie wzbudziło ogromne zainteresowanie kibiców.

Zwykle na mecze ligowe Wisły przychodziło ok. 2 tys. kibiców. Starcie z mistrzami Polski obejrzy komplet. Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach nominalnie może pomieścić nieco ponad 4300 osób. Organizatorzy zdecydowali się na otwarcie łuku, który na meczach ligowych jest zamknięty, by dać szansę obejrzenia tego spotkania większej liczbie kibiców. Jak się dowiedzieliśmy w klubie nie ma najmniejszych szans, żeby kupić bilet na starcie z mistrzami Polski. Wejściówki rozeszły się niemal w ciągu dnia.


Kamil Dylda – Dyrektor sportowy Wisły Puławy

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz