HomeInformacjeProtest przed Sądem w Puławach (FOTO)

Protest przed Sądem w Puławach (FOTO)

Kilkadziesiąt osób w sobotę i niedzielę wieczorem pokojowo demonstrowało przed Sądem Rejonowym w Puławach. Cel manifestacji jak podkreślali organizatorzy  to obrona Sądów i Konstytucji. Tym samym Puławy dołączyły do ponad stu miast w całej Polsce, w których odbyły się podobne wystąpienia.

Uczestnicy demonstracji wyrazili swoje zaniepokojenie wobec faktu przegłosowania przez Posłów Prawa i Sprawiedliwości Ustawy o Sadzie Najwyższym. Zebrani przed wejściem do Sądu Rejonowego członkowie Platformy Obywatelskiej, sympatycy Komitetu Obrony Demokracji ułożyli  ze zniczy i zapalili łańcuch światła. W zamknięte drzwi do Sądu wetknięte zostały białe róże, które miały symbolizować protest.

foto: Robert Sosik

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz