HomeInformacjeZwłoki 21-latka znalezione w sąsiedztwie osiedla przy ul. Spacerowej w Puławach

Zwłoki 21-latka znalezione w sąsiedztwie osiedla przy ul. Spacerowej w Puławach

We wtorek w godzinach popołudniowych, nieopodal modernizowanej ulicy Spacerowej, jeden z pracowników, w zaroślach zauważył ciało młodego mężczyzny. Jak się dowiedzieliśmy były to zwłoki poszukiwanego przez Policję 21-letniego mieszkańca Puław, którego  zaginięcie wcześniej zgłosiła rodzina.

Policja i prokuratura prowadzą czynności , które mają na celu wyjaśnienie przyczyn śmierci puławianina. Na  tym etapie postepowania trudno mówić o jakichkolwiek szczegółach, które mogłyby być  przyczyną zgonu młodego mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji prokurator w miejscu odnalezienia zwłok wykluczył udział osób trzecich. Zwłoki zostały przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie. Dokładną przyczynę śmierci poznamy dopiero po wykonaniu sekcji zwłok.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz