HomeWasze LPUZakaz kąpieli przypominamy o niebezpieczeństwie

Zakaz kąpieli przypominamy o niebezpieczeństwie

Jak co roku podczas wakacji kiedy trwa sezon kąpielowy ranga tej informacji zyskuje na znaczeniu. Prezydent Miasta wystosował do Mieszkańców Puław komunikat, w którym informuje, że kąpiel we wszystkich zbiornikach wodnych, znajdujących się na terenie naszej gminy oraz w rzekach Wiśle i Kurówce jest całkowicie zabroniona.

Jak czytamy dalej Woda w tych zbiornikach nie spełnia norm sanitarnych. warto przypomnieć także, że żaden ze zbiorników wodnych oraz rzeki nie są strzeżone przez profesjonalne służby ratownicze. Zatem wchodzenie do wody jest dozwolone jedynie w miejscach do tego przeznaczonych. w komunikacie tym prezydent Puław zaprasza do korzystania z obiektów  Parku Wodnego MOSiR oraz kompleksu basenów Grupy Azoty  na Wólce Profeckiej. Warto zachować respekt wobec wody, niejednokrotnie brawura była i jest powodem tragedii. Warto o tym pamiętać, że w sezonie wakacyjnym w najbliższych okolicach Puław odnotowuje się od kilku do kilkunastu utonięć.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz