HomeSportDwóch młodzieżowców zasiliło szeregi Wisły Puławy

Dwóch młodzieżowców zasiliło szeregi Wisły Puławy

19-letni wychowanek naszego klubu podpisał pierwszy profesjonalny kontrakt. Adrian rozpoczął grę w Puławach w sezonie 2009/10 przechodząc przez kolejne szczeble młodzieżowe, a następnie juniorskie. Od początku bieżącego roku został na stałe włączony do kadry pierwszego zespołu.

W ubiegłym sezonie zadebiutował w meczu z Sandecją Nowy Sącz w rozgrywkach Nice 1 ligi.  – Na pewno jest to dla mnie duże wyróżnienie. Przeszedłem w Puławach przez wszystkie etapy szkoleniowe i grupy młodzieżowe. – Jestem z tego bardzo zadowolony i dumny, że mogę reprezentować barwy I drużyny klubu. Na pewno zrobię wszystko co w mojej mocy aby pomóc zespołowi w realizacji założonych celów – tłumaczy Adrian, który związał się z klubem umową obowiązującą do 30 czerwca 2020 roku

Młody bramkarz w puławskim klubie

20-letni wychowanek Podbeskidzia Bielsko-Biała dołączył do składu Wisły Puławy. O miejsce w bramce będzie rywalizował z doświadczonym Nazarem Penkovcem. Sebastian Madejski rundę jesienną minionego sezonu spędził w II-ligowej Legionovii Legionowo w której barwach wystąpił w 20 meczach. – Zdecydowałem się dołączyć do Wisły bo jest tutaj dobra organizacja, bardzo dobry zespół i przede wszystkim są bardzo duże ambicje na powrót do I ligi. Nie ukrywam ja też jestem bardzo ambitnym człowiekiem i chciałbym do tej I ligi z tym zespołem awansować – powiedział nowy bramkarz Wisły.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz