HomeSportBieg Szlak Trafi już niebawem

Bieg Szlak Trafi już niebawem

Bieg Szlak Trafi – to już piąta edycja tej imprezy biegowej, która na początku sierpnia odbędzie się na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Start i meta usytuowane zostaną jak zwykle w Parchatce tuż obok Karczmy.

Biegacze tak jak w latach ubiegłych pokonają 3 dystanse 7,21 i bieg ultra na dystansie ok. 57 km. Każda edycja tego przedsięwzięcia ma oprócz rywalizacji sportowej także cel charytatywny. Biegacze wesprą leczenie Filipka Szajby. Jak się dowiadujemy lista startowa jest już zamknięta co oznacza, że impreza pobije kolejny rekord frekwencyjny (ponad 600 uczestników). Start imprezy 5 sierpnia, pierwsi zawodnicy według harmonogramu wyruszą na trasę już o 4 nad ranem.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz