HomeInformacjeZarząd Grupy Azoty Zakłady Azotowe “Puławy” S.A. powiększył się o dwie osoby

Zarząd Grupy Azoty Zakłady Azotowe “Puławy” S.A. powiększył się o dwie osoby

Zarząd Grupy Azoty Zakłady Azotowe “Puławy” S.A. powiększył się o kolejne dwie osoby do składu tego gremium dołączyła Izabela Świderek i Paweł Owczarski.

Nowi członkowie zarządu Puław zostali powołani za sprawą piątkowej uchwały Rady Nadzorczej spółki. Izabela Świderek jest doktorem nauk ekonomicznych, które ukończyła na Uniwersytecie Szczecińskim w specjalności finanse publiczne. Izabela Świderek swoją karierę zawodową rozpoczęła od pracy nauczyciela zawodowych przedmiotów ekonomicznych a ostatnio pełniła funkcję dyrektora ekonomiczno-finansowego w spółce Infra-Port.  Paweł Owczarski jest absolwentem szkoły Głównej Handlowej i Harvard Business School gdzie otrzymał dyplom MBA.  Zgodnie z procedurami nowi członkowie zarządu złożyli oświadczenia, z których wynika że ich działalność wykonywana poza Spółką nie jest konkurencyjna w stosunku do działalności Grupy Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.

foto: Sławomir Kłak

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz