HomeInformacjePuławscy krwiodawcy wreszcie u siebie

Puławscy krwiodawcy wreszcie u siebie

Puławscy krwiodawcy wreszcie mogą oddawać krew u siebie czyli w mieszczącym się w puławskim szpitalu Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Przez  dwa miesiące trwał generalny remont pomieszczeń puławskiej stacji krwiodawstwa. Zmieniło się sporo stacje wyposażono w nowoczesne fotele do pobrań i wyremontowano leciwe już  pomieszczenia.

To jeszcze nie koniec działań związanych z podniesieniem standardu placówki mówi lek. med. Roman Józefczak Kierownik Oddziału Terenowego RCKiK w Puławach. Sukcesywnie do Puław docierać będą kolejne elementy wyposażenia. Przypomnijmy, że krwiodawcy mogą się rejestrować od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.15 do 13.00. Przy tej okazji warto przypomnieć apel Regionalnego Centrum Krwiodawstwa, w związku z nadchodzącymi wakacjami i niestety zwiększona liczba wypadków, Centrum Krwiodawstwa prosi o wsparcie wszystkich obecnych i potencjalnych krwiodawców tym najcenniejszym z leków. Najmniejsze zapasy krwi RCKiK odnotowało w grupach „0” oraz „A” i „B”.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz