HomeSportMłodzieżowy Ośrodek Wychowawczy z Puław trzeci w MP w piłce nożnej

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy z Puław trzeci w MP w piłce nożnej

W Puławskim Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym odbyły się XVI Mistrzostwa Polski placówek wychowawczych w piłce nożnej składów sześcioosobowych.

Do Puław przyjechali reprezentanci Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych z Brzegu Dolnego, Kalet, Rud, Włocławka i Woli Rowskiej. Drużyny rozegrały turniej w systemie każdy z każdym. Młodzi piłkarze grali co prawda na boiskach o wymiarach 50 na 25 metrów ale podlegali takim samym rygorom jak w tradycyjnej jedenastoosobowej piłce nożnej.  Ostatecznie turniej zakończył się zwycięstwem drużyny MOW Rudy drugie miejsce zajęli piłkarze z Włocławka a na najniższym stopniu podium uplasowali się piłkarze z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Puław.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz