HomeWasze LPUWarsztaty dla początkujących pedagogów

Warsztaty dla początkujących pedagogów

Takie szkolenia odbywają się raz do roku wtedy to pod okiem fachowców uczniowie klas licealnych mogą poznać i wcielić się w rolę pedagoga. Licealiści w praktyce mogą przekonać się jak to jest kiedy prowadzi się zajęcia z przedszkolakami.

W tegorocznej edycji warsztatów do Zespołu Szkól nr 3 w Puławach zaproszenie otrzymały przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 7 w Puławach. Licealiści pod okiem praktyków poprowadzili zajęcia z dzieciakami. W tym roku tematem warsztatów były przygody znanej wszystkim bohaterki książki szwedzkiej autorki literatury dziecięcej Astrid Lindgren – Pipi Langsztrumpf. Już za kilka dni w następnej turze zajęć spotkają się kolejni uczniowie liceum z przedszkolakami, a kolejny cykl warsztatów odbędzie się w maju przyszłego roku.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz